KOMBASSAN MAĞDURLARI BULUŞMA ADRESİ

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» beklentim....
NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ??? EmptyPerş. Kas. 24, 2011 8:29 am tarafından sükran

» nasil magdur oldum
NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ??? EmptyPerş. Kas. 24, 2011 8:20 am tarafından sükran

» kimse yokmu?
NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ??? EmptyPerş. Kas. 24, 2011 8:11 am tarafından sükran

» NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ???
NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ??? EmptyPaz Ocak 17, 2010 9:15 pm tarafından Sufle

» Kombassan'a Dolandırıcı Cezası
NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ??? EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:41 pm tarafından HEREKELİ

» Yeşil sermaye'yi affetmediler
NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ??? EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:38 pm tarafından HEREKELİ

» Kombassan hakkında tarihi karar
NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ??? EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:34 pm tarafından HEREKELİ

» kombassan magdurlarına almanyadan umut ışığı..
NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ??? EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:32 pm tarafından HEREKELİ

» nostalji(HOLDİNGTEN PARASINI ALAMADIĞINI İDDİA ETTİ, KENDİSİNİ YAKMAK İSTEDİ)
NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ??? EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 5:51 pm tarafından HEREKELİ

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ???

2 posters

NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ??? Empty NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ???

Mesaj  cccc Paz Ara. 27, 2009 4:58 pm

Degerli arkadaslar ben de sizler gibi magdurlardan biriyim 1999 dan itibaren tanm 10 yildir zorluk cekiyoruz.evet bizi süslü yalanlarla islami kullanarak inanclarimizi kullanarak kandirdilar tabiiki yanlarina kalmayacak.Allah in ilahi adaleti mutlaka tecelli edecektir.
Ama unutmayalim bizimde sucumuz var. karsiliksiz inanma,arastirmadan karar verme gibi vs.
Bunlar tam bir islam düsmani insanlarmis binlerce insani zor durumda birakiyorlar soruyorum acaba hangi dinin mensuplaridir bu insanlar,bir müslüman diger bir müslümani zor durumda asla birakmazlar.
Bu is kanunla olacak sey degil artik 10 yili gecti vicdanli olsalardi bir care bulur bu insanlari kurtarirlar di her guü binlerce insanin beddualarini almazlardi,

biz halan uyuyoruz magdurlar olarak neden bir araya toplanip topyekün konyayi kusatmiyoruz sesimizi duyurmuyoruz?????
500-1000 kisi toplanip basini toplayip bir ayaga kalsak inaniyorum ki cözüm yolu acilir devlette bi ise el atar---Tek yolu birlik beraberlik zaten her seyimizi kaybettik cok yuvalar yikildi cocuklar yetim kaldi aileler darma dagan oldu ne bekliyoruz size soruyorummmmmmm?=????????
BIR ARAYA GELIP SESIMIZI DUYURACAGIZ BASKA CÖZÜM GÖRÜNMÜYORRRRR

YANLIS SAM FIKIR VE GÖRÜSLERINIZI BEKLIYORUM

cccc

NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ??? Empty Sesimizi Duyuralim

Mesaj  Sufle Paz Ocak 17, 2010 9:15 pm

Selam
Yanlis olurmusun haklisin tabii,Ne yapmamiz lazim?? yapalim

Sufle